O FIRMIE

Szanowni Państwo,

Serdecznie witam na przebudowanej stronie internetowej Drukarni Wydawniczej im. W. L. Anczyca S.A. Jesteśmy jedną z najstarszych drukarni dziełowych w Polsce. W ciągu ponad 143 lat nieprzerwanej działalności oddaliśmy w Państwa ręce dziesiątki milionów książek i czasopism. Jesteśmy dumni, że realizujemy wspólnie z naszymi Partnerami misję upowszechniania wiedzy i kultury, że zdobyliśmy zaufanie i renomę wśród naszych Klientów, specjalistów z branży poligraficznej i czytelników, czego efektem są liczne nagrody i wyróżnienia przyznane Drukarni Wydawniczej im. W. L. Anczyca S.A.

Tworzenie książek jest dla nas sztuką, dlatego  każde zlecenie realizujemy z wyjątkową starannością, realizując naszą pasję i doświadczenie, gromadzone przez lata. Drukarnia Wydawnicza im. W.L. Anczyca S.A. to nie tylko tradycja, ale też spojrzenie w przyszłość, innowacyjność,  inwestycje, modernizacja parku maszynowego. Poszukiwanie nowatorskich rozwiązań w zakresie zarządzania, produkcji, kontroli jakości a przede wszystkim  obsługi klienta, to wyzwania przed którymi stoi Drukarnia. Uważamy, że książka wydrukowana na papierze i starannie oprawiona nadal będzie towarzyszyć czytelnikom w codziennym życiu, obok jej wersji elektronicznej, która będzie coraz powszechniejsza, lecz nie zastąpi przyjemności obcowania z tradycyjną książką, opracowaną przez wybitnych edytorów, wydrukowaną na wysokiej jakości papierze i starannie oprawioną przy użyciu tradycyjnych technologii.
Na  stronach tej prezentacji przedstawiamy ofertę oraz wszelkie informacje potrzebne do nawiązania współpracy. Prosimy o wybaczenie, że strona jest jeszcze niekompletna, ale pragniemy tworzyć ją razem z Państwem - jej użytkownikami. Czekamy na Państwa uwagi i serdecznie zapraszam do współpracy.
 
Andrzej Janicki
 
Prezes zarządu
 
Drukarnia Wydawnicza im. W. L. Anczyca S.A.
ul. Wrocławska 53, 30 - 011 Kraków
Tel. (012) 623 75 43, fax. (012) 623 79 65

janicki@iso.pl
dw@drukarnia-anczyca.com.pl,
www.drukarnia-anczyca.com.pl
janicki@iso.pl
mobil 501 347 151
Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmiescia,
XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Nr KRS: 0000009895
Kapitał zakładowy: 2 800 000,00 PLN

oferta
produkty
rodzaje okładek
rodzaje uszlachetnień
rodzaje dodatków
druk cyfrowy
usługi dodatkowe
przykłady realizacji
rodzaje papieru i druku

poradnik
formaty plików
wymogi techniczne
wydruki wzorcowe
CtP
raster i liniatura
postscript

o firmie
historia firmy
nagrody i certyfikaty
park maszynowy

kontakt
mapa strony
pomoc